background

Yurt dışından gelen nitelikli personel

Siz de acil olarak personel arayışında mısınız? Yurt dışından nitelikli personel kiralamak bu sorununuzu ortadan kaldırabilir. Adaylarımız çok iyi mesleki eğitime sahiptir ve Almanya'daki mesleki geleceklerini aktif olarak şekillendirme konusunda motivasyonları yüksektir.

İşe alım ortağınız olarak bizi seçmeniz durumunda bu konudaki deneyimlerimizden fazlasıyla faydalanabilirsiniz. Uluslararası arenada sizinle yakın istişare içinde, size uygun adayları araştırıyor olacağız. Nitelikli Almanca kursları ve kültürler arası eğitimle yakın işbirliği içinde sunduğumuz kapsamlı hizmetimiz sayesinde, çabuk adapte olabilecek ve şirketinizin başarısı için çalışmaya motive olacak yeni profesyonelleri bizimle bulacaksınız.

Entegrasyon programımız kapsamında yurt dışından gelen nitelikli personellerinizi resmi makamlarla ilişkilerinde ve Almanya'daki kültürel ve sosyal entegrasyonlarında da destekliyor olacağız. Tüm katılımcılar en az B1 dil seviyesine ulaşmak için yoğun bir Almanca kursuna tabi tutulacaktır. Şirketinizde de size yardımcı olmaya hazırız: Danışmanlarımız, konuksever bir kültür oluşturmanıza yardımcı olacak, kontrol listeleri sağlayacak ve çalışanlar ve yöneticiler için atölye çalışmaları düzenleyecektir.

Yurt dışından nitelikli personel alımının en önemli nedenlerinden biri, bu kişilerin genellikle şirketlerin uzun vadede başarılı olmasına yardımcı olabilecek benzersiz bir bakış açısı ve uzmanlık getirmeleridir.

×