about
about

Biz kimiz?

Exconpert GmbH, Sinsheim, Almanya merkezli olup, çeşitli sektörlerde ve işlevsel alanlarda geçici ve kalıcı pozisyonlar için nitelikli personel yerleştirme konusunda işe alım şirketidir..

Ekibimiz, herhangi bir işletme için doğru kişileri bulma konusunda uzmanlaşmış deneyimli ve kendini işine adamış işe alım uzmanlarından oluşmaktadır. Yerleştirdiğimiz personellerin şirketlerin ihtiyaç ve isteklerine mükemmel bir şekilde uyum sağlamasının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle, yalnızca en iyi adayları tavsiye ettiğimizden emin olmak için kapsamlı bir yeterlilik testine büyük önem vermekteyiz

Halihazırda birçok farklı sektörde çok sayıda memnun müşteriye hizmet verebilmiş olmak bizi gururlandırmaktadır. Hizmetlerimizin şirketlerin hedeflerine ulaşmalarına ve adayların hayallerindeki işleri bulmalarına yardımcı olabileceğine inanıyoruz.

Müşteri hizmetlerimiz her türlü soru ve sorunlarınızda size yardımcı olmak için her zaman hazırdır. Bize ulaşın, doğru personel arayışınızda size yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

×