Yeni Girişim Başvurusu

Exconpert'de kendi yeni girişim başvurunuzu oluşturun. İsteklerinize ve becerilerinize uygun mükemmel iş tekliflerini sizin için araştıracağız.

Yeni girişim başvuruları hakkında not:

Sizi mümkün olan en kısa sürede destekleyebilmemiz için, özgeçmişinizin yanı sıra referanslar ve sertifikalardan oluşan başvuru belgelerinize ihtiyacımız olmaktadır. Bazı durumlarda bir ek yazı yazmanız gerekebilmektedir. Başvuru sürecini sizin için mümkün olduğunca basit ve anlaşılır hale getirmeye çalışıyoruz.

Gerekirse bir ön yazı da istenebilir.

Siz aramayın, bırakın biz arayalım.

Başvuru belgelerinizi bize e-posta ile gönderebilir veya internet sayfamızdaki iletişim formunu doldurup iletebilirsiniz. Başvurunuzu tarafımıza ulaştıktan sonra, yetkililerimizden biri başvurunuza ilişkin görüşmek ve sonraki adımları planlamak için sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Başvuru süreci boyunca size destek olup potansiyel işverenler üzerinde iyi bir izlenim bırakmanız için belgelerinizi iyileştirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Exconpert ile iş dünyasındaki çeşitli bağlantılarımızdan ve ağımızdan yararlanma ve ilginç kariyer fırsatlarını keşfetme şansına sahipsiniz.

  • Belgelerinizde iyileştirme
  • Uygun bir işveren bulma konusunda destek
  • Tamamen ücretsiz
×