background

Personel kiralama

Hier sind die wichtigsten Vorteile der Einstellung von Zeitarbeitskräften:

Exconpert aracılığıyla, bir şirket olarak yoğun iş yüklerine, son teslim tarihi baskılarına veya geçici personel eksikliklerine verimli bir çözüm bulabilirsiniz. Sizi, görevlerinizi yönetmenize yardımcı olması için geçici olarak deneyimli bir çalışan ile buluşturuyoruz. Bu esnek personel mevcudiyeti sayesinde, değişen sipariş durumlarına hızlı bir şekilde tepki verebilirsiniz.

Sizin için geçici işçi olarak çalışanlar Exconpert GmbH tarafından kalıcı olarak istihdam edilmektedir. Yani bu durum maaşın sizin tarafınızdan değil, bizim tarafımızdan ödendiği anlamına gelmektedir. Sizinle şirket olarak, çalışan kiralama sözleşmesi imzalarken iş sözleşmesini çalışanlarla biz yapmaktayız. Bu durumdan iki taraf da fayda sağlamakta. Siz şirket olarak, daha iyi planlama yapabilirken çalışanın da sürekli değişen bir işvereni olmuyor.

Bu adım ile maliyet ve zaman açısından yoğun olan nitelikli çalışan arama ve seçme sürecini ve işveren riskini üstleniyoruz. Böylece siz her zaman esnek ve tamamen üretken kalıyorsunuz. Sizden yalnızca fiilen çalıştığınız süre zarfı için ücret alınacaktır.

×