background

İşi bize bırakın. İşe alım süreciyle biz ilgileniriz.

Doğrudan işe yerleştirme

Profesyonel personel bulma hizmet sağlayıcısı olarak Exconpert, şirketlere nitelikli adaylar bulma konusunda yardım alma fırsatı sunmaktadır. İşe yerleştirme konusunda uzman olan ekibimizle aday iş sözleşmesini imzalayana kadar tüm işe alım sürecini yönetiyoruz. Kapsamlı hizmetlerimiz arasında ilk görüşmelerin yapılması, detaylı aday profillerinin oluşturulması ve işverenle görüşmelerin organize edilmesi yer almaktadır.

Mülakatlar tamamlandıktan sonra, her iki taraftan da geri bildirim topluyor ve en uygun adayı işe almanız konusunda size tavsiyelerde bulunuyoruz. Ancak desteğimiz iş sözleşmesinin imzalanmasıyla sona ermiyor. Adayların uzun vadede memnun kalmalarını ve şirketinizdeki hedeflerine ulaşmalarını sağlamak için müşterilerimize takip hizmetleri de sunuyoruz.

Hizmetlerimizin önemli bir avantajını geniş işveren ve aday ağımız oluşturmaktadır. Her zaman geniş bir yetenek yelpazesine erişimimiz olmasını sağlamak adına çeşitli şirketler ve akademik kurumlarla yakından iş birliği halindeyiz. Bu da müşterilerimize kapsamlı bir nitelikli aday havuzu sunmamızı sağlayarak profesyonellerin işe alımında başarı şansını önemli ölçüde artırıyor.

Mükemmelliğe olan bağlılığımız ve işe alım piyasası hakkındaki kapsamlı bilgimiz, bizi nitelikli adaylar arayan şirketler için güvenilir bir ortak haline getirmiştir. Müşterilerimize yüksek standartlarda bir işe alım deneyimi sunmaktan ve işleri için en iyi yetenekleri bulmalarına yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

×